סליחה שלקחתי אותך כמובן מאליו

ליטל

לא עוד מיילים, פתקים על הרכב ובתיבת הדואר, אלא מכתב אישי באמת ממני אליך.
אנא, קראי אותו בבקשה עד סופו ואל תשליכי אותו לפח.

ליטל, אני כל כך מתגעגע אליך, כל כך אוהב אותך, מנסה שוב ושוב להמשיך בחיי אך לשווא, איני יכול יותר לשקר לעצמי, הלב אינו יודע לשקר, את זו שאני אוהב, את זו שאני רוצה.
חיי אינם חיים בלעדיך, את החצי השני שלי, המשלימה שלי, רק יחד אנחנו אחד שלם. אני יודע שזה נשמע קלישאה, אבל אני באמת מרגיש כך.
האם לא נותר בך רגש ולו הקטן ביותר בשבילי?

באמת שלא הייתי כותב את המכתב הזה אם לא הייתי משתנה, אם לא הייתי באמת אוהב אותך באמת, אם לא הייתי מאמין בכל ליבי, בך, בנו, במה שהיה ויכול להיות ביננו. לא הייתי מעז לפגוע בך שוב, כי אני יודע עד כמה פגעתי בך ואני כל כך מתבייש במה שעשיתי, כל כך מתחרט, מתפלל לאלוהים שלא מאוחר מידי…

אני מבין שאת הזמן הפנוי והיקר שיש לנו הכי כיף ונכון להשקיע ולהעביר עם האנשים שאנחנו אוהבים.

ליטל, אני יודע שאם תחזרי אלי, הפעם זה יהיה לתמיד, הפעם זה יוביל לכיוון חתונה, לא בגיל 30 אלא מיד כשאסיים את התואר ואמצא עבודה נורמאלית, לא בחו´´ל, כאן בארץ, קרוב למשפחות שלנו,שאנחנו כל כך אוהבים.
את הבחורה איתה אני רוצה להתחתן, את הבחורה איתה אני רוצה לבלות את שארית ימי חיי, את הבחורה שאני רוצה כאם ילדיי.

אני באמת למדתי המון והבנתי שמהות החיים זה לא כסף ורכוש, אלא להיות מאושרים ומבחינתי להיות מאושר זה להיות איתך, לאהוב אותך ולגרום לך להיות כמה שיותר מאושרת, כי ככל שאת תהיי יותר מאושרת כך אהיה גם אני יותר מאושר. החיים הם גלגל ואני יודע שמה שאני נותן זה מה שאקבל חזרה ולאו דווקא בצורה חומרית.
באמת שהשתניתי ואני מוכן לעשות כל דבר בשביל להוכיח לך את זה.

אבא שלי סיפר לי שהוא ואמא שלי נפרדו באמצע הקשר, חצי שנה הם לא דיברו בכלל וכל אחד מהם יצא עם בני זוג אחרים, בסופו של דבר הם הבינו שמה שהיה בניהם זה היה הדבר האמיתי והם חזרו אחד לשני והתחתנו.
אני יודע שאיבדת את האמון בי, אני מבין גם למה, אבל כמה שזה קשה, אמון ניתן לבנות מחדש ואני מבטיח לך שאני אבנה אותו מחדש.

נ´ שהכרת היה כותב לך כזה מכתב? היה מביע ככה את הרגשות שלו?
אני אחמיא לך כי מגיע לך, כי את אדם מקסים, אני כמהה למגע שלך, לליטוף שלך, לשפתיך הנוגעות בשפתיי, לגוף הסקסי שלך, לקול שלך, לחיבוק שלך, לצחוק שלך, לשמחת החיים שלך, למגע שלך, לבישול המעולה שלך, לפנים שלך על הבוקר כשאני קם, לשיערך הנעים, לקלמזיות והמעופפות שלך, לטוב לב שלך, לאהבה שלך…אליך…לאחת והיחידה מבחינתי, רוצה לנשק אותך, לחבק אותך ולעולם לא להיפרד ממך שוב.

תנסי להתנתק ולו רק לשנייה מהמחשבה שלא השתנתי ושאני אפגע בך שוב, תחשבי כמה טוב יהיה לנו ביחד, תחשבי מה תפסידי אם לא תתני לי את ההזדמנות הזו…את האהבה של החיים שלנו.

אנשים אמרו לי שהם מופתעים שאני עדיין מרגיש ככה כלפיך אחרי כל כך הרבה זמן מאז הפרידה ואחרי כל כך הרבה דחיות מצידך ושכנראה שיש בזה משהו מעבר לסתם עוד קשר.

מעולם לא האמנתי בהזדמנות שנייה, בכל הקשרים הקודמים כשזה עלה דחיתי את זה על הסף, תמיד חשבתי שאם זה לא הולך בפעם הראשונה זה לא ילך גם בפעם השנייה.

אבל הפעם אני מאמין, בגלל שאני יודע מה היה לי בידיים, בגלל שהבנתי שהתנהגתי כמו חרא (סליחה על המילה) ובאמת שהבנתי שההפסד כולו שלי,ואת היא זו שאיתה אני רוצה לבלות את שארית חיי.

כל הדברים שבעבר חשבתי שהם לא רלוונטיים, פרח, סרט רומנטי, מילות אהבה, מגע ועוד המון דברים אחרים, היום אני מבין כמה משמעות יש להם, אני כ´´כ מצטער שלא עשיתי אותם, היום אני יודע כמה שהם מראים על השקעה ומחשבה וכמה שהם יכולים לעשות טוב לבת הזוג ועכשיו אני רק מתפלל לאלוהים שאוכל לתת לך את כל אותם הדברים הרומנטיים, כל המחמאות, הפרגון, החיבוקים, הנשיקות, כל אותם דברים שהגיעו לך ואני כמו אידיוט לא נתתי.

הייתי אגואיסט, לא ידעתי להתפשר ולהגיע לעמק השווה, תמיד הסרטים שאני רוצה, המוסיקה שאני רוצה ובאופן כללי הכל כמו שאני רוצה. מאז הבנתי שכל עוד אנחנו ביחד זה לא באמת משנה מה נעשה או מה נשמע. היום אני יודע שאפשר בלי בעיה להגיע לעמק השווה ולעשות את הדברים ששנינו אוהבים ביחד ולא להחליט לבד, להקשיב ולהתייעץ עם בן הזוג, לשמוע את דעתו ומה הוא חושב ובסוף להגיע להחלטה משותפת, כי זוג זה שניים, לא כל אחד לחוד, לא אני לבד!

חושב עלייך ואוהב אותך,
נ´

ושוב דמעה יורדת ושוב חוזר הכאב
מפלח וחותך ממש שם בתוך הלב

אהבה למה את חייבת כל כך להכאיב
מי את שלמענך כל כך הרבה מוכנים להקריב

לצערי נאלצתי ללמוד בדרך הכואבת והקשה
בגלל טיפשותי אהובתי אותי נטשה

האם יש משהו שאעשה שיחזיר אותה אלי
אעשה הכול אשא תפילה לאלוהיי

בחורה מדהימה וטובת לב
שאותה בכל ליבי אני כל כך אוהב

ומי זו אותה האהבה
ועל מה מדבר השיר בכלל
על אותה בחורה שאני אוהב ושמה ליטל

את המשמעות האור שבחיי
אנא אהובתי חזרי אלי

איתך היה לי כל כך טוב
מעולם לא הפסקתי אותך לאהוב

ים של דמעות בשתי עיני
ליבי זועק שובי אל

9 thoughts on “סליחה שלקחתי אותך כמובן מאליו

 1. ממש פתחת את הלב
  קודם אתה צריך לעבוד על עצמך להבין מה עשית איך להשתנות איך להיות מציאותי ואז לנסות שוב

 2. כנסו
  אתה נשמע כמו החבר שלי לשעבר , טיפוס אגואיסט לא מתחשב ברצונות של בת הזוג שלו ולא מעריך את אהבתה – תאכל את הדיסה שבישלת אדוני. עשתה בשכל שעזבה אותך ! עכשיו אתה רוצה אותה כל כל כשהיא לא בידיים שלך אך ברגע ששוב תתן את כל כולה תדרוך עליה שוב

 3. כתבת את המכתב שלעולם לא הצלחתי לכתוב
  עד כדי כך שהחברה לשעבר ראתה אותי והייתה בטוחה שאני רשמתי את המכתב הזה. מי כמוני מבין את הצער הכל כך כבד שבך. תקח את הכאב שאתה עובר עכשיו ותשמח בו,כי כשתקבל הזדמנות נוספת אתה צריך לזכור טוב טוב את התקופה הזאת ולהשתנות באמת ולתמיד,ואם יש בתוכך חשש שתחזור להיות מי שהיית בעתיד אז אל תבקש ממנה לחזור עדיין,כי אולי לא תקבל עוד הזדמנות והזיכרון שתשאיר אצלה יהיה כואב מדי

 4. אני לא הייתי חוזרת אליו
  בטווח הרחוק – אנשים לא משתנים. אם תקראו בין השורות של המכתב הזה, מדובר בבן אדם בכלל לא קל. מי שפגע בעבר, יפגע שוב.

 5. פשוט מדהים
  אני כל כך מקווה שהכל יסתדר..רואים שאתה אוהב אותה בטירוף, הלוואי ותחזרו. בני כמה אתם, ומתי נפרדתם, ומי נפרד ממי??

 6. ווואאוו..זה מדהים
  אני יושבת וקוראת את זה ואני לא מפסיקה לבכות.. זה המכתב הכי מקסים שראיתי מימיי…

 7. זה כל כך מרגש
  זה כל כך מרגש אני מקווה שהכל יסתדר לך אהבה כואבת אך גם באותו זמן הדבר הכי יפה בעולם כל טוב לך

 8. 3>
  beautiful u make me think about my n´..he used to tall me these words.. but eventually he gave up he doesnt even know that i stiil love him people die, but true love is forever (: -unbreakable-

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *