סליחה (שצריכה להיות הדדית) על כל התקופה

סליחה על היום שנכנעתי אחרי ששכנעת, למרות שמהתחלה ידעתי שאני לא רוצה אותך. סליחה שאחרי כמה חודשי חיזורים מצידך אני התאהבתי.

סליחה שעקצתי, לא התחשבתי, העלבתי ופגעתי. סליחה שבעקבות זאת הגלגל התהפך ואני זו שחיזרתי ורדפתי. סליחה שבגלל זה נכנסנו לתקופה רעה ומאז עוד לא יצאנו ממנה. סליחה על און אנד אוף בלתי פוסקים מאז ועד לרגע זה ממש.

סליחה שאני לא הבחורה שפינטזת שאני כשרק היית דלוק עלי. סליחה שניפצתי את האשליות. סליחה שיש לי פתיל קצר וסליחה ששלך לא יותר ארוך. עוד המון סליחות הדדיות במשך השנים אבל אדלג לשבת האחרונה. סליחה שקניתי את סיפור הרגש שלך כמו ילדה מתבגרת וסליחה שהאמנתי שאתה עוד אוהב.

סליחה שהתייפייפתי והשקעתי וסליחה שבאתי בנעלי עקב כי ביקשת. סליחה שנכנעתי וסליחה שנתתי כמובן מאליו. סליחה ששוב שתקתי בכניעה כשהתחלת בהרצאות האשמה עליי והכל בגללי, סליחה שלא החזרתי ואמרתי מה דעתי. סליחה שעד לא מזמן הייתי בטוחה שאתה הגבר המושלם ובליחה שעכשיו אני חושבת שחוץ מפה ושם אתה דיי מנייאק.

סליחה שנפגעתי כשלא סיפקת חזרה ואפילולא נתת ליטוף של תודה. סליחה שנפגעתי כששלחת אותי חזרה לביתי כשזה נגמר וסליחה שהרגשתי מופקרת. סליחה שלא שלטתי בעצמי וסליחה ששלחתי הודעה מוקצנת. סליחה שהרגשתי נערת ליווי וסליחה ששיתפתי אותך ברגשות שלי. סליחה שהוצאתי הכל בלי חשבון אבל יותר סליחה שהתחרטתי למחרת על מה שאמרתי.

סליחה שנתתי ללב שלי להישבר בפעם המליון למרות שהשבעתי אותך לא לפגוש אותי אם אין לך מה לחדש. סליחה שאני נקבה וסליחה שקראתי עם שגיאות מבין השורות.

סליחה שהתמכרתי אליך ותודה לאל שהבנתי לאחר 4 שנים טעונות שאני האריה, בכלל לא אוהב תות!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *