סליחה לקרוא את המכתב שכתבתי

לכל האנשים הנהדרים שהקדישו מזמם כדי לקרוא את המכתב שכתבתי. לא תאמינו אבל אני כבר שעה עם האצבעות על המקלדת, מחפשת את המילים הנכונות ולא יודע מהיכן להתחיל. אז אעבור פשוט אחד אחד, כי יש פה כמה מילים לכל אחד ואחד מכם, אז אל תגידו ששכחתי. אבא, אני אוהבת אותך. אני מצטערת על הסכסוכים שלנו, על כל הריבים וחוסר ההתאמה בדעות שלנו לגבי הרבה דברים. אני לא עושה את זה בכוונה, אתה יודע. אני מקווה שתצליח להבין שאנחנו פשוט שונים, וככה זה.

אבל זה לא אומר שרק אני לא בסדר, ואתה יודע את זה. אימא, אני אוהבת אותך מאוד. אני מצטערת על זה שאת עושה הכל, סוחבת על כתפייך את כל הבית הזה והאנשים שבתוכו, ואני סתם מנצלת את זה לרעה ולא עוזרת לך אפילו מעט. את האימא הכי טובה וזה בלתי מעורער. יש בך הרבה כוחות ואני מוקירה לך תודה על כך. אור, אני אוהבת אותך מאוד. אני מצטערת על זה שאנחנו רבות. אני לא אוהבת את זה. אבל את כן, וזה חבל לי. אני עצובה באמת, כי לא נוכל להיות כמו אחיות אמתיות, שתומכות אחת בשנייה למרות כל הריבים. אני פשוט לא מסוגלת לסבול עוד רגע של כאב אתך. טוהר, אני אוהבת אותך מאוד.

אני מצטערת על זה שאת עוד קטנה כל כך, ומושפעת כל כך לרעה מהשליליות ששוררת בבית הזה. היא מלמדת אותך איך להתנהג בדיוק כמונו, וזה הדבר הנורא ביותר שיכול לקרות. זה לא בסדר שאף אחד לא מזהיר אותך מפנינו. לשאר המשפחה, אני אוהבת אתכם בדרך כלשהי. אני מצטערת על זה שאתם לא יודעים כלום עליי. כלום על מה שאני מרגישה. אתם חיים במחשבה שאני סתם עוד ילדה ממוצעת, וזה כל כך לא נכון. אז בואו ואגלה לכם משהו, זה ההפך הגמור, וחבל שאני לא יכולה להגיד לכם את זה בפנים. החברים שלי, הייתי רוצה להגיד שאני אוהבת אתכם. אני מצטערת על זה שאני פשוט לא יכולה. בסך הכל, הייתם בסדר. טוב לא, לא הייתם. עכשיו אני יתוודה, ניצלתי אתכם, זה היה פשוט ניצול. הייתי כל כך לבד, ואתם ממלאים לי את החלל הריק.

אז תודה שאתם נותנים לי לנצל אתכם. האנשים שלא הכרתי, אני לא מכירה אתכם. אני מצטערת על זה שאני לא מכירה אתכם ואני מקווה שיום אחד נכיר ותהפכו אותי למאושרת. כי אני חפצה בכל לבי למישהו להזדהות אתו, מישהו שאני יוכל להיפתח אליו עד הסוף, כי הוא בדיוק כמוני. בבקשה, תנו לי להכיר אתכם. האנשים שאני שונאת או שפעם אהבתי, כבר אין לכם חלק בחיים שלי, או שבעתיד לא יהיה. אז אני מצטערת שלא נדבר שוב, שלא נדבר רק כדי לומר מילים אחרונות, לעשות סגירת מעגל בתקווה שזה יספיק. אני מקווה שתהיו מאושרים ותבינו את משמעות החיים, ושיהיה לכם מישהו לאהוב, כי זה החלק הכי טהור בלב שנפתח, כשאוהבים מישהו. בהצלחה. השם, אני מעריכה אותך ומוקירה לך.

תודה שבראת אותי. אמנם החיים שלי לא מושלמים, אבל זה כל מה שיכולתי לבקש כדי להתחיל לחפש את משמעות החיים, ולהיות מסופקת סוף סוף. אני מקווה שהמתנה שהענקת לי, החיים שלי, יבואו לסופם כשאני כבר ידע מה אני, מי אני ומה משמעות חיי. תודה לכולם, שליוו חלק משמעותי בחיי. חלקכם עדיין ממשיך ללוות, ולמרות שהוא יודע שבזמן כלשהו זה ייגמר, עדיין נשאר פה ללוות אותי בדרכי, או בדרכו. אני מצטערת שלא נתתי ולעולם לא אתן לכם צעד עמוק יותר אל תוך לבי, רגשותיי. תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *