סליחה שהייתי איתך

אני מבקשת סליחה מעצמי – שהייתי איתך … אני מבקשת סליחה שביטלתי את עצמי , והייתי במקום כ"כ נמוך ומשפיל. אני מבקשת סליחה מליבי שנחבט בחוזקה פעם ועוד פעם כשרק רצה מעט אהבה… אני מבקשת סליחה שכבר לא הכרתי את עצמי … שרציתי כ"כ שיהיה טוב – וקיבלתי "מכות" חזקות שלא הגיעו לי… מבקשת סליחה שנשארתי 3 וחצי שנים , ולא היה בי הכוח לעזוב…

מבקשת סליחה שהייתי חלשה- כשבעצם אני חזקה כ"כ … מבקשת סליחה שהסתפקתי בשאריות ופירורי אהבה – במקום לקבל כתר … מבקשת סליחה שלקח לי כ"כ הרבה זמן להרים מסך … עכשיו אני לבד , כבר 3 חודשים כמעט … וטוב לי . היום מחקתי את ההודעות האחרונות שלך – וקראתי שוב את המסר "שהסקס איתי מדהים – אך אינך יכול לתת לי יותר… "המשפט שגרם לי להבין כמה אהבתי לבד… כמה אפשר להרוג בן אדם במשפט … אפילו להתמודד מולי , היה בשבילך "מעמסה כבדה".

שלוש וחצי שנים והתחמקות ומשפט אחד חיסלת כל שבב של אהבה אליך … הייתי עיוורת מושלמת, האמנתי בטוב שאין בך , אפילו לאשפה שאני זורקת לפח אני מתייחסת יפה יותר . אך אתה הנכה רגשית מבינינו , ולא אני . אתה המוגבל – וזה גם יהיה עונשך . להישאר עם האדם שאתה .

אני רק מרחמת עליך . ומודה לאלוקים הטוב שהציל אותי ! שנותן בי כוח מדי יום ! כבר 3 חודשים … מתישהו אנחנו ניפגש , כי העולם גלגל … אני לא מתחרטת על מה שנתתי , ועל אהבתי הגדולה שנפגשה עם ליבך הקר , שידע להתל בי ולשחק בנפשי כל פעם עם דו פרצופיות .

אני סולחת לעצמי שפגשתי באדם כמוך ונתתי לו את כל אוצרותיי … סולחת , כי לא יכולתי לדעת… כי היה לי קשה מנשוא, וסולחת שלא היה בי האומץ והכוח לסרב כשכל פעם דפקת על דלתי והופעת בחיי שוב ושוב . הפעם אני שונה …

אני משחררת את הכעס על עצמי , משחררת את האהבה ההרסנית הזו ! אני סולחת לעצמי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *