עבר שבוע…סלחי לי בבקשה,ממני,אנה.

עוד שבוע עבר. התקופה הזאת בחיי מלאה מחשבות על העתיד והתנסויות חדשות. תמיד הייתי רגילה לשתף אותך בכל מה שעבר עליי, כשהתרגשתי מחוויה שעברתי את היית הראשונה לשמוע. הייתי מרימה אלייך צלצול נרגש, מאושרת כשענית ומתקשה לנתק תמיד.

אני מודה ומתוודה, בתקופה זו עולה בי פעם בפעם הכעס. איך את יכולה לא לענות לי לטלפונים כל כך הרבה זמן? האם את לא מרגישה לפעמים שזה אכזרי מעט? אבל אני יודעת שיש לך הזכות המלאה לעשות זאת. אני פגעתי בנימי נשמתך העדינים.

שמרתי ממך במשך שנים את הסוד- שאני נמשכת אלייך. אמנם גם לעצמי שיקרתי. לא רציתי להודות בכך,אפילו לא בפני עצמי. כי אני מודעת לכך שזה לא נורמלי. אבל דעי לך יקרה, שאני אוהבת אותך אהבת אמת. את היקרה לי בכל העולם.

אני מצטערת על ששיקרתי,כשאחרי שהתנשקנו שאלת אותי אם אני חושבת שיש בזה משהו מיני,אמרתי שלא,כשהלב שלי דפק בטירוף,בהתרגשות. שיקרתי כי רציתי להמשיך לכחש,לך,לי עצמי. שבועיים חלפו?

הזמן נראה כמו נצח. את הסיבה היחידה לפעמים הבודדות שאיחרתי לעבודה, הסיבה היחידה לכך שאני ישנה כל כך הרבה, הסיבה היחידה לחלומותיי המוזרים, הסיבה היחידה לכך שהייתי שתויה שלשום, ולפני שבוע ביום רביעי, את הסיבה היחידה לשירים הכאובים שנוזלים מעטי, הסיבה היחידה שאני מתחילה לקחת מהחיים כדי למלא את הריק הזה.

את הסיבה היחידה שחשבתי לנסוע לחו´´ל,ששלחתי את קורות החיים שלי לשם. את הסיבה היחידה לחוסר היכולת שלי ללמוד חומר חדש, מוחי לא קולט דבר מלבד רגש. את הסיבה היחידה לעציץ שקניתי אתמול, שיהיה לי משהו שאוכל לטפל בו באהבה. אני זקוקה לך כדי לחבק אותך. אני אוהבת אותך כל כך. סליחה.

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *