עזרה בימים הקרובים

בס"ד אלוהים יקר שלי! אני בדיכאון אין לי מצב רוח לכלום אני בקושי אוכלת אין מצב רוח בקושי אפילו החתונה הזאת במקום שאני יהיה שמחה אני בדיכאון כל הזמן בוכה .כמה אפשר להוריד את הדמעות האלה? כמה? אני ממש מיואשת .

למה אליהו לא ניזכר בי? למה הוא לא מתגעגע אליי כמו שאני אליו? למה אני לא שומעת ממנו? מבחינתו הכל ניגמר אני יודעת שהוא אוהב אותי בתוך תוכו ואני קונה את השטויות שלו .אלוהים אני רוצה לבקש ממך סליחה אני מצטערת בבקשה תעזור לי. אעשה שהתיקון שעשיתי יחבר בנינו שזה יצא מוצלח.

אני מתחננת בפנייך אלוהים עשה שיהיה טוב אני לא רוצה מישהו אחר אני לא רואה טעם לחיים האלה שלי אבדתי באשמתי מישהו שאהבתי ועדיין אוהבת . אני לא רוצה לאבד אותו לתמיד אני אוהבת אותו בבקשה אל תישלח לו מישהי אחרת.

תישלח לו אותי. בבקשה תחזיר את אליהו בבקשה כמה שיותר מהר אליי בבקשה עשה סוף לבכי לדיכאון אעשה שאני יהיה מאושרת רק איתו . בבקשה אל תרחיק בנינו עוד חבר אותנו בבקשה. בימים הקרובים האלה אלוהים אני מבטיחה לך שאני יתנהג יפה לא יהיו ריבים יותר ולא יהיה מה עשיתי לו אני מתחננת בפנייך רק אל תרחיק בנינו .

אני באמת מבקשת סלח לי בבקשה לא הייתי בסדר אני מבינה אל תעניש אותי עוד . אלוהים תישמור עליו מפני כל החברים הרעים שלו ומכל הבנות שמסתובבות סביבו תעלים את החששות שלו מליבו. עזור לי. אלוהים יקר שלי תן לי אות סימן ממנו אחרי שעברנו את התיקון אני רוצה לקבל ממנו התענינות כלומר  שהוא מתגעגע אוהב אותי.

טלפון ממנו או פגישה אלוהים בבקשה אל תיהיה נוקש אותי אני מתחננת בפנייך אני יודעת שלא הייתי בסדר אני מודת לזה ואני לא יעשה יותר אני אוהבת את אליהו מאודדד אני לא רוצה מישהו אחר אני רוצה את אליהו בחזרה . בבקשה עזור לי אני מבקשת בבקשה עוד בימים הקרובים השבוע ! אעשה שהתיקון יצא מוצלח וזה יאחד אותנו מהר.

אלוהים עזור לי . יהיה בסוף טוב אני מאמינה שאתה בעזרת ה´ תחזיר את אליהו אני לא תמימה אני מאמינה שאלוהים יעזור לי בעזרת ה´ ואני הולכת עם האמונה שלי עד הסוף! אלוהים אתה יודע כמה אני מצטערת אתה יכול להביט ללב שלי כמה שהוא כאוב כקיום אנא אחזר את אליהו כמה שיותר מהר אליי בבקשה אני לא יכולה לחכות יותר 100 ויותר לא ראיתי את אליהו ואני מתגעגעת אליו מאוד .

בבקשה עזור לי בקרוב מאוד תודה רבה לך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *