פעם חשבתי שהיינו בייחד

שאתה האדם המדהים ביותר שהכרתי חשבתי שההיינו יחד בגלגולים קודמים ,שהתאהבנו ממבט ראשון שיש בנינו תשוקה אין סופית שהטלפטיות מעידות על קשר שלא ניתן להסביר האמנתי בך ואהבתי אותך יותר מכולם .

תמימה שכמותי כמו ילדה קטנה שרואה הכל ולא רוצה להתעורר לעולם כל פעם שעיני נפקחו לעולם עצמתי אותן בחזרה סגרתי את התריס על מנת לא להתעורר מהחלום המלא ברגש .

האמנתי בך באמון מלא כל פעם מחדש גם כשראיתי שאתה חובש אלפי כובעים .

ומשתנה מול עיני כזיקית המחליפה צבעים כהרף עין .

פשוט ההיית בעיני הגבר האישה תמיד תמיד עם כריזמה אין סופית בזמן שאני אהבתי אהבה עוצמתית ואין סופית של ילדה תמימה ילדה אישה שתמיד נשארת ילדה אתה רימית פגעת ואפילו יצרת הצגות של זלזול אין סופי .

הדבר שהכי אהבתי בך זה זה שבטחתי בך זה את זה שיכולתי שוב ושוב לאהוב כל יום מחדש וזה בדיוק הדבר שגרם לעיני להפקח ולהבין שאהבתי נגמרה בגלל החוסר אמון האין סופי שיצרת בקשר שלנו שוב ושוב השארת לי מתנה מדהימה נתת לי נסיכה קטנה לא רוצה להיות חלק מקבוצתכם אתם שונים לגמרי מהשקופתיי מדעותיי מהדברים שבהם אני מאמינה א ולי אף פעם לא הפגנתי מולכם את הדברים שבהם אני מאמינה כי אולי קשה להפגיש כינות מול משחק .

ניתן לומר עלי הכל אך לא לומר שאני לא קולטת את הדברים רוב הזמן ראיתי אך לא הבעתי את דעותיי האמיתיים כי כשיוצרים קשר אמיתי זה מגיע עם פתיחות אמיתית לא היה לי עם אף אחד מכן קשר אמיתי .

לא מאמינה בדרכים שבהם בחרתם לשחק את המשחק לכן תמיד שתקתי .

כשילד מביע את עצמו את חלומותיו הוא מביע מתוך המקום המוכר והידוע כאבתי כילדה וגרמתם לי לכאב אין סופי כבוגרת כאישה .

ביחוד ביום המבחן לא משחקים על טראומות וכאב של אחרים .

לא יוצרים טראומות וכאב לילדה במשך שנים שום הסבר לא אגרום לי להבין איך מפרקים לילדה בת 14 מעשים מגונים כשהיא עדיין לא נישקה ולא חיבקה ילד אחר מעולם ופתאום מולה גבר גדול מבוגר נוגע ומורח על רגליה משהו לא מוכר הילדה הזאות קראה לזה אונס כי אין הבדל בטראומה שזה גרם לה לכל חייה האנשים שאמורים להיות הכי קרובים יצרו לי את הפחד והכאב הכי גדול .

לא גורמים לילדה בת 9 לחשוב שאחותי מתה באשמתה לא עושים דברים כאלה ולא אונסים בחורה בת 24 ….אז תמשיכו להיות השחקנים הטובים בעולם רק תשנו תפקידים משפחתי היקרה הלוואי וכל זה היה פשוט פסיכוזה שלי לצערי זו לא פסיכוזה שלי זו המציאות אתם פסכוטיים .

שולחת לכם הפעם המון אהבה ואחול כנה לכך שתבינו שניתן לשחק משחקים אחרים לא רוצה ולא מעוניינת לראות בכם כמשפחה לפעמים דם זה רק דם .

מוחלת על השליטה שלכם ועל הכאב שיצרתם בחיי מאחלת לכם רק טוב ממרחק ודורשת שהשליטה תיעלם לתמיד .

אני אמשיך לעצום עיניים ולא לראות את המציאות כמו שהיא כי היא פשוט מכאיבה מידי תתרחקו ביחוד אתה שקרים זה לסרט לתאטרון לא מול אנשים בחיי היום יום .

אמון ואהבה תמיד היו חשובים בעיני יותר מהכל להתראות ועניתי קראתי לך פריחה כי זיהיתי אותך מהרגע הראשון שהנחתי את גופי על המזרון אהבתי אותך כאחות עד הרגע שההיית חלק מהמשחק אמשיך לאהוב אותך תמיד אך ברגע ששיחקת בי הפכת בעיני לפרחה .

ככה אני רואה את זה הלכתם רחוק מידי עד שלא רציתי לשאול שאלות כדי להבין עד כמה רחוק זה היה .

אז אולי לא יהייה עשירה תשאירו את זה עבורכם התרגלתי לקבל פירורים וזו התוצאה של המשחק המחורבן של כולכם ביי סיכום של חלק מהסיוטים בחיי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *