אין משפט או תיאור שיכול להמחיש את האמונה בך

אלוקים, קדוש ברוך הוא , אין תיאור מילה ומשפט שיכלו להמחיש את היתפאלותי כול פעם מחדש לגבי הבריאה שלך. היקום, האנשים , החיות פשוט הכול.

הניגודים, הטוב והרע אם רק יכולתי להגיד לך או לפחות לעשות משהו שיבטא את אהבתי כלפיך וכלפי החיים.

נכון שבכיתי , נכון שאהייתי עצובה גם אם זה הייה לצדק וגם לשטות.

אך היו ימים יפים , חלומות התגשמו ולכן אני מודה , פשוט מודה לך ויותר מכול, אני מודה לך על האמא המדהימה שהענקת לי, שיהיו לה חיים ארוכים וב´´ה רק בריאות,פרנסה , אושר שלא יהיה לה כול רע ותזכה לנחת מימני ושתיתגאה בי מיוחד השנה ובכלל .

נכון שהיו פעמים שלא הראתי לה את אהבתי, העלבתי , לא הקשבתי לה אבל באמת שכול זה קרה ללא כוונה! אני אוהבת אותה היא הכול בשבילי..

נכון שאין לי משפחה מאוחדת, ולמרות זאת אני מאחלת להם רק טוב. היום הבנתי המון , בעיקר להעריך את הטוב וגם את הרע קרה משהו היום אלוקים, משהו שהייה בלי כוונה! באמת באמת שלא התכוונתי למארוע הזה, והכאב והחרטה זה לא סתם והבכי..

באמת שאני מתחרטת! אני מאוד מקווה שתסלח לי, זה יתן לי אושר רב! אני כרגע במסע להגשמת חלום, חלום שמי כמוך יודע אני רוצה כול כך, כמה שבכיתי ואהייתי עצובה וברחתי מהחיים בעזרת השם אני מקווה שתעזור לי אלוקים, שתיהיה איתי שיעבור הכול בשלום.

ושתיהיה לי הצלחה בלימודים , שאני יביא ציונים טובים לאמא שהיא תיתגאה בי , שאני ירבה לעשיית מעשים טובים,עשיית מצוות . והכי חשוב לי , שתסלח לי ! זה מה שאני רוצה , ותזכה רק לטוב מעמך .

ושתיתגאה בי אלוקים, בי ביתך , בת ישראל שאני אמשיך ללמוד על החיים האלו, לרבות לחייך, לעמוד לצד מי שיצטרך אותי עיקר המכתב הזה הוא לא הבקשות, הוא זה שאני מודה לך על הכול.

פשוט תודה שאתה איתנו ושאתה איתנו יהיה רק טוב בעזרת השם ושוב מודה לך, ומבקשת סליחה מכול ליבי ושנזכה כולנו רק לטוב ולבשורות טוב ושתיתגאה בנו.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *