קשה לי אלוהים

ריבונו של עולם

חטאתי לפניך במזיד ושלא במזיד, גרוני ניחר, עיניי יבשו מדמעות קולי חנוק היום. אלוהים הטוב אתה יודע שאין בי לב רע אל תנקום בי, אל תעניש אותי בבקשה ממך., אני זוכר את עצמי מאז שהיתי ילד קטן מתפלל אלייך ללא הפסק, לפעמים שמעת אותי ולפעמים לא, ובטח זה היה כאשר תמיד כעסת עלי שלא עשיתי את מה שביקשת. אלוהים יקר, אתה יודע כמה אני מנסה להתמודד עם החיים ולנסות להצליח בחיים להקים משפחה לתפארת בכדי שאוכל לעבוד אותך בשקט ובלא דאגות.

שתהיה גאה בי וגם הוריי שנמצאים איתך, היום אני כ´´כ חלש, כואב לי רע לי בלב בנשמה ובגופי, אני חש ממוטט ואין לי למי לפנות הרי אתה האבא והאמא היחידים שעוד נותרו לי, אם אליך אז למי אלוהיי.. אני פונה אלייך למרות הכל כמו שאב לא יכול להכאיב לילדיו כשהם סובלים ומבקשים את סליחתו וובסוף ליבו מרחם וסולח שתרחם עליי ותשמע את תפילתי.

אני חש שהעולם שלי מתמוטט הכל נופל לי מבין הידיים, אני לא מצליח למצוא את הכוח להמשיך להילחם לעוד יום כוחי הותש ואזל, קשה לי לעמוד בנסיונות שלך אלוהים. אלוהים היקר, אתה יודע למה אני מתכוון רחם עליי בבקשה עשה ואל תאחר כי יגיעו מים עד נפש, נשמתי מרוקנת ואבודה, אני פתאום מיואש ואבוד. יום ולילה קראתי בשמך ואתה מתעלם מתחינותיי, אני יודע שזה בגלל שאתה כועס עליי ואני זה שאשם במצב, למרות זאת אני מפיל תחינתי לפניך כי אין מי שישמע ויושיט לי יד מבלעדיך, אוכל להלל ולספר את גבורתך רק כשאני בחיים ולא בגיא צלמוות. זה אני הבן שלך,א. ג. ט. שזקוק לך אל תנטוש אותי בבקשה אם אתה לא תסלח ותרחם אז מי ייתן לנו תקווה כי אנחנו רק בשר ודם.

סליחה על כל הדברים שעשיתי והכעיסו אותך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *