רוצה אותו אבל הורסת לעצמי…

סליחה אלוהים , סליחה שבכל פעם אתה נותן לי הזדמנות ואיכשהו אני מצליחה להרוס אותה, סליחה שהיצרים שלי חזקים ממני .

אני מבקשת ממך ומעצמי סליחה כי אני זאת שנפגעת תמיד.

סליחה שאני לא מצליחה ללמוד ולהבין מה הדרך.

סליחה באמת סליחה. רחם עליי אבינו שבשמיים , הדרך היחיד שאני מבקשת שתפתח את עיניי , שתתן לי כוחות לעמוד על שלי ,להמשיך להאמין בך באמונה שלמה.

סליחה שאני מאכזבת אותך כל פעם מחדש.

אתה הקדוש ברכו שיצרת אותי , בירכת אותי בתכונות טובות , התמימות והטוב לב הם אלו שמפילים אותי בפח כל פעם מחדש.

מרגישה כל כך לא שלמה עם עצמי , מתי כבר אבין ואלמד?? רחם עליי הפעם אלוקים, אנא ממך הפעם שזה יהיה אחרת , לא פגעתי באף אחד אחר אך המעשים שלי חופרים לי את אותו הבור כל פעם מחדש.

בבקשה אלוקים תן לזה הזדמנות , תן לי סבלנות והבנה הם זה מה שאני צריכה. בבקשה אל תתן לי להתייסר על קלילות הדעת שלי , אני תמיד פועלת מתוך רגש.

הפעם אני לא רוצה להרוס את זה , הפעם אני באמת מוכנה למשהו אמיתי , אבל מרגיש לי כאילו אני כבר הרסתי את הנכון. בבקשה בבקשה בבקשה קבל את תפילותיי , בוכה אני אלייך אבא שבשמיים רק הפעם בדמעות תנין.

כי אני כל כך רוצה בזה. עברתי שינוי גדול בשנה האחרונה אך עדיין יש כל כך הרבה מה ללמוד רק אם תתן לזה לקרות ואם זה המיועד לי אקבל את זה בידיים פתוחות ומבטיחה לא להרוס .

רחם אליי אבא

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *