שבטך ומשענתך המה ינחמוני

בס"ד  שבטך ומשענתך המה ינחמוני  אבא..אבא..מה אני אעשה?

איך לעצור את הדמעות אבא? תעזור לי אבא תן לי כוח, לבד אני אשבר אבא.

אני מתחננת אליך אבא, קשה לי כל כך. אני זקןקה לך אל תעזוב אותי, אל תעזוב.

כל כך כואב לי אבא, רק אתה יודע כמה ורק אתה יודע למה.

אני יודעת שאתה לא שולח לאדם ניסיון שהוא לא יכול לעמוד בו אבל אני חלשה אבא, אני לא יכולה לבד. אני יודעת שאני אשמה אבא, אני לא באה אליך בטענות ח´´ו.

אני יודעת שאני הכנסתי את עצמי לניסיון הזה. סליחה אבא. אבל עכשיו אני מרגישה שאני נופלת..שנפלתי..

ואני לא יודעת איך לקום אבא, אין לי כוח. לא פיזי ולא נפשי. רק אתה יכול לעזור לי עכשיו אבא, אף אחד אחר לא יכול להבין. אבא שלי..אני מתחננת לפניך !!! תעזור לי מלכי ואלוקיי. סליחה אבא על כל הצער שאני גורמת לך ולהורים שלי. אבא תראה לי את הדרך אל האור כי כרגע אני רואה רק חושך.

אבא דיי..דיי..בבקשה תן לי יד כדי שאוכל לקום. אל תתן לי ליפול יותר אבא שלי, אני לא יכולה יותר אני לא יכולה. רע לי כל כך. רק אתה יודע כל מה שעברתי בחיים, כל הסבל, כל הייסורים, כל הניסיונות. אבל הניסיון הזה כל כך קשה לי אבא שלי, כל כך כואב. אני לא יודעת איך להתמודד איתו, אני מפחדת להכשל.

אני מפחדת אבא שלי אני מפחדת. איך אני אמשיך הלאה? אני מרגישה שכבר אין לי למה לקום בבוקר..אין לי בשביל מה לנשום.. הזכרונות הורגים אותי. המחשבות הורסות. לא מפסיקה להאשים את עצמי ולחשוב  מה היה קורה אם..

. אני כל כך כועסת על עצמי אבא, על זה שאני בוכה, על זה שאני במצב הזה. סליחה אבא שלי. אני צריכה אותך נורא, את העזרה שלך, רק אתה יכול להושיע אותי.

אבא שלי, אני אוהבת אותך כל כך.. בתוך תוכי אני יודעת שהכול לטובה אבל בבקשה אבא תעזור לי להבין..תעזור לי להתחזק באמונה..תעזור לי להתגבר על הכול. בבקשה אבא תעזור לי..אני מתחננת..!!!  טוב להודות לה´ ולזמר לשמך עליון..טוב להודות לה´.. להגיד בבוקר חסדך ואמונתך בלילות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *