שנתיים שלמות בחושך ובכל זאת סליחה

את בוודאי כבר אפילו לא זוכרת כלום ממני , אני לא מופתע , את מיהרת לשכוח ואני ניסיתי לשכוח , קצת יותר מדי.

יש לי כל כך הרבה מה להגיד לך , שנתיים שלמות שאני שומר עמוק בפנים את התחושות שיש לי בפנים , ושנתיים שלמות שאני רק מחכה לשמוע ממך את המילה סליחה אך זה לעולם לא יקרה.

את בוודאי חושבת שאני שונא אותך , אבל האמת היא שלעולם לא הפסקתי לאהוב אותך ולדאוג לך , הכעס שלי כלפיך לא נובע משנאה אלא מאהבה והוא תמיד נבע מאהבה , אהבה לאחת שהשפילה אותי , לקחה את הרגליים והלכה בלי להגיד אפילו מילה .

אני מצטער על שהרמתי את קולי , אני מתחרט על זה כל יום , אם העובדה שהרמתי את קולי הפכה אותי למפלצת בעיניך אז תני לספר לך מהי מפלצת.

את חייבת להבין שאת לא אני , את לא עברת את מה שעברתי , את לא ראית מה שאני ראיתי ולא חשת כלואה כמו שאני חשתי.

ראית פעם דם ? הרחת אותו? הרגשת פעם איך זה לא לצאת יום אחד ממדים במשך חודש ? את חושבת שלא הייתי שם בשבילך? ע´ את היית החיים שלי , הכל , לא משנה כמה הייתי בלחץ וכמה פחדתי תמיד תמכתי בך ואת יודעת את זה אבל לא יכולתי , ואני מצטער , לא יכולתי להיות שם בשבילך כל הזמן.

לצערי מה שאמרת לי , ועצם זה שלא אמרת לי אף מילה טובה ולא השארת אפילו מכתב זה מה שהפך אותי למפלצת באמת .

ואני מצטער , אני פחות מבקש סליחה ממך אלא יותר סליחה מהסובבים אותי על מה שנעשה ממני בגללך אני מבקש סליחה מכל בחורה ששברתי בשנתיים האלה אני מבקש סליחה מחברים שאני התנתקתי מהם בגלל שאני לא מסוגל להיות בקשר אם מישהו שראה אותי שבור אני מבקש סליחה מחיילים שלי לשעבר שמיררתי להם את החיים כי בך לא יכולתי להתנקם וגם לא רציתי אני מבקש סליחה מעצמי על כך שלעולם לא השתחררתי מזה. ו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *