שעזרת לי לעבור את הימים האחרונים

אלוהים שלי היקר אני רוצה קודם כל להגיד שאני אוהבת אותך ושאני כל הזמן מדברת איתך אבל החלטתי שוב לכתוב לך..

אני רוצה להודות שלך על שעזרת לי לעבור את הימים האחרונים קצת יותר בקלילות אבל אני עדיין סובלת נורא אני רוצה שתעזור לי להחזיר את בכלי חזרה אליי אני יודעת שלא נשאר לי עוד הרבה זמן ובקרוב כל זה ייגמר אני מתחננת אלוהים שתמנע את זה הדבר היחיד שביקשתי כל התקופה הזו זה רק אותו בחזרה נכון שהמצב נהיה קצת יותר קליל נפשית אבל זה עדיין כואב נורא..

אלוהים אני יודעת שאתה מחליט מה יהיה אני רוצה שוב ושוב לבקש ממך אותו בחזרה קשה לי לנשום בלעדיו 5 שנים איתו היו השנים הכי יפות בחיי ..

אני כל הזמן מדברת איתך אלוהים כל הזמן ומבקשת סליחה על הדברים שעשיתי ואיך שהתנהגתי אני כבר כיפרתי על המעשים שלי אני ביקשתי סליחה המון פעמים ואני יודעת למה שגרמתי אני רוצה שתסלח לי אלוהים על הדרכים שאני מנסה להחזיר אותו אני פשוט כבר לא יכולה יותר ..

אני מבקשת ממך אלוהים שתשנה את הדרך שלי לדרך איתו ביחד אלוהים תשנה את רצונך לרצונו אני אוהבת אותו כל כך שאני לא מצליחה אפילו לחשוב על להתקדם קדימה אני פשוט לא יכולה הוא כל הזמן במחשבות שלי ואני כל הזמן מתגעגעת אליו קשה לי התקופה הזאת .. אלוהים אני לא רוצה חיים בלעדיו ..

אתה אלוהים זה שחיבר בינינו אתה אלוהים הפגשת בינינו בבקשה אל תיתן שהוא יהיה רק שיעור בחיים שלי תברך אותנו ותקריב בינינו תרכח את ליבו ונשמתו שיאהב אותי ושוב ויתגעגע אליי וירצה אותי שוב..

הוא כל החיים שלי הוא הנשימה שלי ביום יום אני כל כך אוהבת אותו שאני כבר מתחילה להשתגע מגעגועים שלא מרפים את נשמתי וליבי..

תחזיר אותו אליי ואני מבטיחה שאני לא יפגע בו ולא יאכזב אותו יותר לעולם אני למדתי את הלקחים שלי ותיקנתי את הכל .. אלוהים שלי עזור לי בבקשה תגרום לנס אני מאוד זקוקה לנס כרגע..

מנשמתי וליבי אני מבקשת אותו אלוהים מבקשת אותו בחזרה.

מנהגי יום כיפור

יום כיפור, חל בתאריך י' בתשרי. ביום זה עורכים חשבון נפש ומבקשים סליחה וכפרה על חטאים שבין אדם לאלוהים ובין אדם לחברו לפי התורה, מטרת

כפרות – הסבר על הכפרות

כפרות העברת חטאים ומחילת עוונות, היטהרות על ידי הבעת חרטה על העבר וקבלה על העתיד, בתקווה תמורה כנגד עונש על העברות מידי אלוהים. זמן הכפרות […]

יום כיפור – יום הכיפורים

בחודש השביעי בעשור לחודש תענו את נפשותיכם…" "…כי ביום הזה יכפר עליכם לטהר אתכם,לפני ה' תטהרו  יום כיפור / יום הכיפורים: חל בי' בתשרי, הוא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *