תבקש בטח לא יודע אפילו שנפגעתי

טוב אז ככה אתה בטח לא יודע אפילו שנפגעתי .. אבל איך אתה יכול?! אני בטוחה גם שלא תקרא את זה… מה הסיכוי אחד למיליון?! אז נפגעתי ממך איך אתה יכול לא לאהוב אותי חשבתי שאתה כן אוהב אותי למה זה קרה לי?!

אני יודעת שאני צריכה לשכוח אותך אומרים משפט  מסמר מוציא מסמר  ואולי זה באמת נכון… אני חשבתי בהתחלה שאתה אוהב אותי כל הסימנים הראו ואפילו חברות שלי אמרו לי שנראה שאתה אוהב אותי..

דווקא אתה שהכי שנאתי מכולם! דווקא אתה שביום הראשון לא יכולתי אפילו להסתכל עליך…שאמרת לי שאם אני שונאת משהו סימן שפעם אהבתי אותו… דווקא אתה שאני רוצה לשנוא אותך אבל אני לא יכולה כי אתה הכי מתאים לי בעולם!

אבל מההתחלה עבר כבר זמן וזה כנראה הסוף..כי אתה לא מראה כבר שאתה מחבב אותי עכשיו אפילו קצת… עכשיו אני לא מאמינה … איך הכל עבר כל כך מהר?! איך עכשיו אנחנו אפילו בקושי נפגשים..

ואתה אף פעם לא כותב לי הודעות רק אני לך.. ואיך שאתה לא קורא לי בשמות…(אפילו לא הכינויי הזה שאמרתי לך שאני שונאת אבל בעצם אני אהבתי) אפילו אי אפשר לשכוח אותך… המשפט "המרחק קטן בין שנאה לאהבה"  אני בחיים לא האמנתי שיקרה לי דבר כזה.. אבל בכל מקרה אם אתה קורא את זה ואתה מרגיש משהו לא חשוב מה רק תגיד לי אני מבטיחה שאני לא אפגע…

אז זהו?! עכשיו אני אמורה לסיים?! יש לי עוד כל כך הרבה להגיד לך שאני לא יכולה אפילו לתאר… אני רק מקווה שתקרא את זה גם אם בעוד מיליון שנה תבוא ואפילו רק נדבר….ככה אולי יהיה לי קל יותר..

עכשיו הייתי נותת הכל כדי לשנוא אותך כמו ביום הראשון ככה היה לי יותר קל לשכוח אותך ודי! אם תקרא או לא כבר אני מרגישה הקלה בלב..

אם לא יהיה בנינו כלום אני מקווה לפחות שאני אמצא בקרוב משהו מושלם בשבילי הוא יצטרך להיות מושלם כדי להשוות לך… הזכרתי כבר שאני אוהבת אותך? אם אתה קורא את זה והכל מתאים ואתה מהצפון אז אולי באמת זה אותך מי שאני מקווה לדבר על הכול… טוב אז שלך …אם אתה מכיר אותי אתה יודע מי..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *