תודה לאקס שלי

היי
אז בעצם מאיפה להתחיל ? אהבה הראשונה שלי ואו זה סיפור.. אני זוכרת איך היינו מאושרים ביחד , שמחים צוחקים עושים מלא שטיות … תמונות , סיטונים וכל השניקות והחיבקים אבל החיים חזקים מידי ונתת לקשר ליפול דיברת כמו : ילד קורס , ודפוק שהייתה קנאי , וחסר ביטחון וחיפשתי דרך לחתול ממך מבלי לצאת הפוגעת .. כי זוכר התקפי חרדה ולילות לבנים שחשבתי שאני משתגעת?

אהבתי אותך בכל רגע נתון גם כשעשיתה לי דווקא הרפאתי את הלב השבור שלך ואתה בתמורה נעלמת … ולמרות הכל ? אני עדיין אהבתי אותך .. כי הייתה אהבה הראשונה שלי ומה זה בעצם אומר :?אתה הייתה משהו שלא יכולתי לאחל לעצמי אף פעם… ושאתה הייתה חלק בלתי נפרד ממני …

ואני הייתי פשוט מאוהבת בך!. ולא היה אף אחד כמוך בעולם הזה !בכל חיי פגשתי אנשים שהיו קרובים אליי, והוא היו קרובים אליי והשאיר לי הרבה זיכרונות, אני נורא מתגעגעת אליו, וקשה לי להפסיק לחשוב על מתי אני אפגוש אותו שוב..

אני בוכה הרבה, כי עולים לי כל מיני זיכרונות שהלוואי והיו קורים שוב.
קשה לי המחשבה שכנראה לא אראה אותו שוב בחיים שלי, זה הגיוני מבחינתי.

ואני שוכבת במיטה הרבה ושומעת מוזיקה שמזכירה לי אותו. כל דקה אני חושבת מה עובר לו בראש ?

עם הוא מתגעגע עלי או חושב עלי או מה אני צריכה כדי שהוא יחשוב עלי עם הייתי יכולה לחזור בזמן ולתקן את הכל הייתי עושה את זה באמת אבל אני לא יכולה זה בלתי אפשרי אני לא יודעת כמה מה לעשות עם החיים שלי , אני כל כך מתוסכלת , ומבולבלת ופשוט מטומטמת. אני פשוט כל הזמן הזה הייתי לבד ?

אני שואלת את עצמי כי עם הייתי יכולה לחזור בזמן ולחתוך ממך מבלי לצאת הפוגעת.. כי זוכר לילות לבנים שחשבתי שאני משתגעת ? אני יודעת שהם מדברים איתך עלי כל המשפחה וכל החברים שלך .אני יודעת שאהבתה אותי אהבתה כמו שלא אהבתה בחיים שלך .

אבל החיים חזקים מידי ונתתה לגשר ליפול.. דיברתה כמו ילד קורס ודפוק שהייתה קנאי וחסר ביטחון .. אבל זוכר את הטוב? זוכר חיבוקים זוכר נשיקות ?

כי כן היו רגעים ודקות נדירות של דפיקות לב ותשוקות ..אהבתי אותך בכל רגע נתון גם כשעשיתה לי דווקא.. אני היראפתי את הלב השבור שלך ואתה בתמורה נעלמתה ..

אז הן אלו זיכרון שהייתי פחות רוצה לזכור אבל כן אני מקווה שלפחות תהיה שמח גם עם אני לא בחיים שלך לדעת שאתה מאושר…. ושיש לך מלא חברים… ושאתה מצליח בלימודים, ובמה שאתה עושה .

זה עדיף לי מאשר לא לדעת כלום
ואני מאושרת מהדברים הקטנים מלראות אותך בבוקר מלראות אותך צוחק ומחייך …ותגיד מה שאתה רוצה ועם ..המבטים שאתה דופק לי אני יודעת שאולי אכפת לך

.ואולי לא עם רק הייתי יכולה להיכנס לראש שלך ולדעת . אבל אני מתגעגת ואיל אני יודעת אתזה ? כי ברגע שאת מבינה יודעת שאת מתגעגעת אליו ואוהבת אותו …ברגע שאת, מסתכלת בשיחות הישנות שלכם, ומחכה לראות מתי הוא מחובר, ונזכרת בכל הזיכרונות שלכם … אז כן זה מה שקורה לי כל דבר בעולם מזכיר לי אותך אתה פשוט חלק בלתי נפרד ממני …

אז פשוט תודה על כל החווית שהיו לנו אני נזכרת רק בטובות כדי להיות שמחה שלפחות חלק שמח ממך נשאר אצלי
ממני,
אהבה הראשונה שלך .💔

One thought on “תודה לאקס שלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *