תודה לבורא העולם

בס´ד מודה אני לפניך מלך מלכי המלכים אתה הנותן לי כח לקום בבקר,הנותן משמעות לחיי ומנחה את דרכי בתבונתך הרבה,אתה המנתב בתוכי את השמחה אשר בכוחה לשבר חומות,והיודע למגנט את הרצון לצמוח ולהניע את הגלגל לדרך חדשה. איני מבקשת משא קל בדרכי למסע חיי, אלא כתפיים רחבות לשאת את מרכולתי, לכל אדם ואדם אתה מתווה את יעודו ותפקידו בעולמך ולי נשאר לומר תודה על יעודי ותפקידי לסייע ולעזור,לגלות ולהבהיר פתרונות, יכולות, כישורים, בדרכי שהיא דרכיך, תודה לך מלכי על שנתת בי את הכלים והכח למנף יכולות חבויים ולהוביל לגילוי עצמי, ערך עצמי, והיכולת לצמצם את הפער בין הרצוי למצוי,ובין אותן יכולות לבין ההשיג.

כל כך הרבה תודה על היכולת לווסת ולנהל נכון את התהליך האימוני המשלב מטרות נכונות אל מול גורמים הפוגמים ומשאירים את חותמם במסלול דרכינו, ואתה בחסדיך לא חסכת כדרכיך באהבתך בנו כאשר הטמעת בתוכינו את החוקים הנכונים לניהולו של עולם על כי ידעת כי משאבינו מוגבלים, ידעת ועוד איך ידעת כי ללא עקרונות תבונה תיווצר מלחמת כל בכל, ועל כן הפקדת בידינו עשרת דברות אשר קיומם מבטיח את השרדותו של העולם והמין האנושי.

כל כך ברור לכל בר דעת שעצם היותם ערכי תבונה הם התורמים ליצירת המימד הרוחני והנצחי לקיומו לחיזוקו והפנמתו של מערכת המוסר,אותם ערכי מוסר שבין אדם לחבירו היוצרים את בסיס האינטימיות ואת חוזקו הרגשי והנפשי שלנו כבני אנוש. ובכן מלכי שלי אני אני רוצה לומר תודה גם בשם אלה שעדיין לא השכילו להבין כי בכל שלב באסטרטגיית חייהם מחויבים הם בהפנמת אותם ערכים מרכזיים אשר יהוו עקרונות הצלחה בכל תחום בו יבחרו, כך שככל שנכיר בצורה ברורה ומובחנת את ערכינו האמיתים ונפעל על פיהם כך תעלה איכות ורמת החיים כביטוי מיטבי של התבונה האנושית. אומרים"יש אהבה בעולם" ואתה מלכי יצרת עבורי תוכנית הכשרה כל כך מובחנת באהבת הבריות וביכולת להבין את המרכיב הכללי בדך לחזון.

חזון הניתן למימוש כגורם בעל יכולות משל עצמו בכך שהופך הוא למניע מרכזי בחיים ובהצלחה. אני מבקשת לומר גם על הקשה והכואב לפעמים על רגעים בהם הקושי הם נחלתנו ועל ההבנה שמשם אפשר רק להעצים ולמקסם יכולות היוצרים אתגרים במאווי חיינו.

אך גם בקשה אני מפנה אליך מלכי ואדוני אני מבקשת שנזכה ללב שלם וטהור מלא שמחה ואמונה תקווה ואור ןלא נרגיש עצמנו מחוסרים אלא שבעים מטובך על אחרים, ותעביר מעלינו כל המסכים אשר ביננו לבינך מבדילים , ונזכה לחזור בתשובה שלימה ולתקן את אשר קלקלנו מאז ועד אתה, ותן תמיד בליבנו יראתך ואהבתך ונשפוך ליבנו לפניך להבין עומק רצוניך ונשתוקק להתקרב אליך ולעשות הטוב בעניך ותעזרנו לסלוח ולאהוב את כולם שניראה כל אחד את מעלת חבירו. תודה לך בורא עולם בתיה כהן מאמנת אישית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *