תודה לך אבא יקר

אבא יקר שבשמיים. במכתב הזה אני לא רוצה לבקש. אני רוצה רק להודות לך. תודה לך על כך שעניין הטיסה ליום ההולדת שלי הסתדר. תודה על הילדים המקסימים שיש לי.

תודה שהגעתי לתובנה שבלעדיך לא שווה כלום בעולם הזה. תודה שאתה לצידי כשאני מבקשת. תודה שאתה מחבק ותומך. אפילו שאני יודעת שהמון המונים רוצים את ישועתך.

תמיד שאני מבקשת שתהיה קרוב אלי, אני מרגישה שאתה קרוב. תודה לך אבא יקר גם על כך שאני עובדת ומשתכרת טוב. תודה שאתה מסדר את היחסים שלי עם איתן ועכשיו זה הרבה יותר טוב. תודה על כל רגע ורגע שאתה נמצא ועוזר לי להחליט ולבחור. אני כל כך אוהבת אותך אבא יקר. ולעולם , אבל לעולם לא אחיה בלעדיך.

האמונה שלי בך היא מעבר לכל תורה או מסורת. אני אוהבת אותך אבא. אוהבת אותך עד כלות. אתה השמחה הזו שיש לי מדי פעם בלב. אתה האור שאני רואה. אתה התובנה והמחשבה שלי. אתה הכל בשבילי.

כל יום שעובר אני אוהבת אותך יותר ויותר. שמת לב אבא שכבר שנתיים בערך אני לא מתייעצת עם אף אחד ורק איתך כן? אתה היחיד שמייעץ לי את הדברים הכי נכונים. אז אבא יקר שלי. רק רציתי שתדע שאני אוהבת אותך ללא סוף וכך יהיה כל חיי. חיבוק יקר והרבה אהבה ממני אליך.

ושוב תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *