תודה לך בורא עולם

תודה על הילדות שהיתה לי , הילדות שגרמה לי להיות האדם שאני , תודה על גיל ההתבגרות , על ההצלחות הישגים על הרגע שהודיעו לי שאני מעל הממוצע , תודה על הפסכומטרי הגבוה שקבלתי , תודה על הצבא – שם גילתי שאני לא בנוייה למסגרות ואני שונה מאחרים – לא אוהבת שאומרים לי מה לעשות 😉 .

תודה לך על הדימום המוחי שגרם לי לאבד את הגאונות ולימד אותי שלא הכל בחיים זה לימודים ומה שחשוב באמת , זו האהבה שאנחנו מעניקים ומקבלים והשמחה . תודה על כך שנתת לי את החיים במתנה . תודה על כך ששם זכיתי להכיר את הנשמה התאומה שלי , אומנם הוא המשיך להמשיך הלאה אבל זכיתי לחוות אהבה ענקית מלאת הבנה מלאת טלפתיה וכו , תודה על כך שעבדתי עם אוטסטים – אני בחיים לא אשכח אותם .

תודה על כל החברים והחברות שלי תודה על הכסף שהיה לי בעבר . תודה על המשפחה המדהימה שיש לי , תודה על הקשר הקצר והממלא שהיה לי איתו , למרות שגם איתו זה נגמר תודה על כך שהחויות האלה מכינים אותי לזוגיות טובה מלאה ושאני לומדת מהטעויות . בורא עולם תודה על הבריאות על השעורים שחויתי בחיי .

אמש היה לי יומלדת 30 אני כבר אישה 😉 חחח ובו זמנית ילדה נצחית ואני מודה פתאום הבנתי שאני אוהבת אותך ואוהבת את עצמי ! תודה על ההבנה הגדולה הזאות ותודה על כך שיש לי מזל כל כך גדול בחיים שאכשהו תמיד הכל מסתדר בצורה הנפלאה ביותר , תמיד אני מופתעת לטובה .

והיומלדת הזו הבנתי שאני הולכת לעוף על החיים צועדת לעבר שפע שמחה אהבה והכי חשוב בריאות . בורא עולם יש לי עוד בקשה קטנה תשמור לי על אהבת חיי ותגרום לו להתאהב באחרת שיעשה את השליחות שלו במקביל לזוגיות פורייה ממלא וטובה הוא מדהים זה מגיע לו , ואת השני שאני אוהבת תגרום לו כל בוקר לחייך להתרגש מרוב שמחה עצומה ולחיות . ( מותר לי לבקש יש לי יומלדת ) אוהבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *