תודה לך בורא עולם שאתה לצידי

תודה לך על כול רגע ורגע בחיי, תודה שאתה לצדי תמיד.

אני מצטערת אם פגעתי ועשיתי איי פעם משהו רע, אני מצטערת שלפעמים ביקשתי יותר מידי דברים מהנדרש, אולי לא הערכתי מספיק.

קדוש ברוך הוא בבקשה סלח לי , יש לי חלום , חלום שאני סוחבת במשך שנתיים ואולי יותר ..

כמה בכיתי אבל בחיים לא האשמתי אותך! נכון שחשבתי מדוע לי זה קרה ולמה אני לא כמו כולן, ואולי אותו חלום לא כזה נחשב לחשוב אבל בעיניי כן..

עכשיו שאני בדרכי להגשמתו אני הבנתי באמת מדוע זה קרה בחיי. אני שמחה שזה קרה, בזכות זה האמונה שלי גדלה וצמחה רבות והבנתי את מהות החיים באמת, למדתי על הערכים והיעדים בחיים ורק חיזקתי את אמונתיי אלייך בורא עולם..

סלח לי ולאימי אלוקיי , כול זה לא נעשה בכוונה ! חרטה רבה יש לי בלב אני מצטערת , מצטערת כול כך … שמור על אימי היא צדיקה , כול כך טובה תודה לך בורא עולם שהיתברכתי באמא הנפלאה הזאת , שלא תדע עצב בחיים ורק אושר וטוב בחיים ימלאו את חייה.

קדוש ברוך הוא נכון שאני לא עושה כהלכה לגמרי, אני עושה מה שביכולתי ואני חושבת שבעזרת השם בלי נדר אני אולי אתחזק יותר כי היהדות חשובה לי מאוד.. אני מודה לך על הימים האלו שלמדתי המון , למדתי איך להיסתכל על החיים.

שאני אזכה להרבות בעשיית מצוות, שאני יזכה לעזור ולהעניק רק טוב בחיים לזולת. שהחלום שלי יתגשם סוף סוף , כול מה שיהיה אני אודה לך אלוקים כי אני יודעת שכול מה שיקרה טוב לי. תודה לך אלוקים שעזרת לי בחיי, הובלת אותי למה שטוב לי באמת בהווה , בעתיד .

שאני אצליח להשלים את הפער בלימודים, שאני אצליח שאמא תזכה להתגאות בי .

שאני אהייה בת ישראל הכי ראויה שאפשר שאתה בורא עולם תיתגאה בי…

שאחותי בעזרת השם תמצא שידוך מתאים, בעל צדיק וטוב ושתחזור לאמונה שהייתה לה בעבר.. אנא אלוקים שמור לנו על חיילי ישראל, שעושים עבודת קודש לשממור לנו על הארץ המופלאה הזאת , שיחזרו בשלום ושכול בני ישראל יזכו לאושר וחיים בריאים.

אני מודה לך אלוקים , מה שבטוח הרווחתי רבות בימים אלו .. וכול ליבי מקווה שיתגשם לי החלום בעזרת השם וכך אני אשתנה לטובה. תודה לך בורא עולם..

תודה.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *