תודה על הכל

רציתי להגיד לך תודה על הכל , אני כל כך אוהבת אותך ואני יודעת שהכל לטובה, אבל אני לא מבינה מתי הטוב שבזה יגיע , בא לי למות , בבקשה אני רוצה לשכוח אותו !

אני רוצה שהוא ימחק לי מהחיים , אני בעצמי כבר לא יודעת מה קרה לי , אני ילדה מגעילה לא טובה לא לומדת רבה עם כולם כולם מחשיבים אותי לטיפשה , מה קרה לי?

אני צריכה עזרה של מישהו חברה קרובה שתיהיה רק לי בלי בגידות אני לא צריכה יותר מזה .

אני רוצה ללמוד להצליח בלימודים , למה מגיע לי כל זה ? חטאתי כל כך הרבה חטאים ואני כל כך מצטערת , למה אני רבה עם כולם אני לא רוצה את זה אני רוצה להיות ילדה טובה . אני מודה לך על הכל ואני יודעת שמה שצריך לקרות יקרה , כל החיים שלי זה צביעות שקרים בגידות כאב רע לי , אני לא יודעת עוד כמה אני יוכל לשמור את זה בבטן אני פוחדת מכל.

קרה לי עכשיו משהו מאוד מוזר , רדה , אמא של אוסנת התקשרה אלי אני לא יודעת למה אמרה לי עד כמה שהיא אוהבת אותי ולא יודעת מה קרה לאוסנת .

אני לא יודעת מה הייתי עושה בילעדייך , אני כ´´כ אוהבת אותך , יש לי ביטחון אני יודעת שמה שלא יקרה אתה תמיד תיהיה פה בישבילי תמיד תהיה איתי תמיד תאהב אותי , לא תבגוד בי אף פעם – אני אוהבת אותך !!!!!!!!!!!!

אני רוצה לבקש לא לריב עם ההורים שלי , שניסתדר , שאני יסתר עם אחותי טלי ונועה ועם מתן הקטן שלי .

כל כך הרבה כאב כעס חולשה חוסר ביטחון מה ניהיה מימני? אני יודעת שביזכותך הכל יסתדר כמו שהיה עד עכשיו .

אין לי מה להיתלונן, אני יפה , גבוה , יש לי שכל ותבונה ואני מאוד מקווה שאני סוף סוף יוכל להשתמש בו לעלות לתיכון לעשות בגרויות , ללכת לאוניסברסיטה ללמוד לעבוד להקים משפחה , להתפרנס והכל יהיה בסדר !!!

תודה על הכל אני יודעת איך לתאר את ההרגשה הזאת אין להגיד לך תודה ולהודות לך על הכל .

אחרי שאמרתי כל מה שהיה לי על הלב , ואני מקווה שלא שחכתי כלום אני מרגישה יותר טוב , הקלה . אני אוהבת אותך כ"כ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *