תודה על הכל!

אלוהים, מכתב תודה רציתי להגיד לך תודה על כל מה שעשית בשבילי אי פעם ושתמכת בי ובמשפחתי ,אני מאמינה שאתה יודע כמה אני מתמידה לשמור על ביתי ומשפחתי. בבקשה תשמור על משפחתי, אני יודעת שהמשפט הזה אנוכי, אבל בחיים האלה למדתי שמשפחה זה מעל הכל, בכל מצב גם לטוב וגם ולרע.

תודה לך ששמרת עליי תמיד בכל המצבים שהייתי בהם ואתה יודע באיזה מצבים הייתי ואני יודעת שזה בעיקר בשביל אמא שלי ואחיותיי וחבריי שאתה מעריך אותם ודואג להם ככל שברצונך.

בקשתי היחידה שתעריך חיים לכל משפחתי וחבריי שבזכותם וכמובן שבזכותך אני קיימת ומפותחת, אני בטוחה שאתה יודע שרק משפחה וחברים תמיד ידאגו לי בהכל ולא משנה מה יהיה.

יש בעברית מילה הכי חזקה שאני מכירה – תודה ומלאת הערכה כלפיך ושוב הלוואי שיכולתי לקבל ממך סימן כלשהו, זה שלא שאני מפקפקת ולא מאמינה בך, פשוט זה באמת ייתן לי כח עצום להמשיך הלאה ולדעת שיש מי ששומר עליי גם מרחוק וגם בלתי נראה. תודה על כל מה שנתת לי עד עכשיו, אני מוקירה את כל האהבה שמסביבי, את החברים הקרובים שלי שאני כ´´כ אוהבת ומאחלת להם את הכי טוב שהעולם יכול להעניק!

אני מאחלת שגם בעתיד אזכה לחיים מאושרים וטובים ומברכת את כל מי שסביבי בבריאות, שמחת חיים והמון אהבה ומבקשת סליחה אם פגעתי. ושוב- תודה רבה על הכל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *