תודה רבה מעומק ליבי שדאגת להשחיר לי אותו

אלוהים היקר תודה רבה לך שמאז ילדותי ראיתי סבל ראיתי אבא מכה את אמא ראיתי את אמא נחנקת מכאבים פיזיים ונפשיים.

תודה רבה לך שדאגת שלאחר גרושי הורי דאגת לכך שאבא לא יהיה בקשר איתנו ונגדל בלי אב במקרה הזה באמת תודה כי כך עדיף .

תודה רבה לך שאני היום בחורה בת 28 שנותנת המון לאנושות ומודה לך כל המון המון על מה שאתה נותן לי על הכל שמתקרבת אליך בכל יום יותר והולכת בדרכיך כגון עזרה וצדקה לזולת מבחנה נפשית לשמח אותם ומבחינה חומרית ומבחינה רפואה אלטרנטיבית.. כמו כן שטיפלתי במשך שנים בילדים ותמיד קיוותי שגם לי יהיו משלי עם בעל מקסים.. תודה לך שאני היום בחורה כמעט בת 28 ששנים מתפללת זועקת לחסדיך במציאת פרנסה וזיווג. ואין מאומה.

תודה רבה לך שאתה מתקיל אותי עם גברים שרוצים רק דבר אחד למרות שבלילות לפחות אתה נותן לי לחלום חלמות שהם מסרים לשפע אושר לשווה אושר חתונה ילדים…. אבל זה רק בחלומות תודה רבה לך שאתה משלה אותי וצוחק עליי שכל פעם שאני חושבת שזה זה..

שהנה הגיע הקץ לייסורים שלי אני חוטפת ממך עוד מכה. ואילו אלה שחורגים מדרכיך אפילו בדברים הכי בסיסים להם אתה נותן את השפע. תודב רבה לך שהשבוע באמת חלמתי המון חלמות טובים שהפירוש שלהם בכל המקורות זה מציאת זיווג,שפע פרנסה אושר ובריאות ובאמת הכרתי בחור חייכן חשבתי שהוא מקסים שמשדר טוב לב נועם ורוך שבאותו ערב שהחלפנו מספריי טלפון שוב…. הגיע המכה גם הוא מחפש את אותו הדבר ממני כאילו אין לי נפש אין לי נשמה..

תודה רבה לך שאתה משפיל אותי בצורה כזאת. שאני כבר נמצאת בדיכאון עמוק שאני מחפשת רק לישון בכדיי לא לחוש את הכאבים הנפשיים שלי..הבוקר זה הבוקר הראשון מזה שנים שקמתי ולא אמרתי מודה אני לפניך…

ולא קראתי פרק בתהילים ואני גם לא מתכוונת הרי אתה שקרן אתה סוג של יישות מאפיונרית שצריך רק לפחד ממך כי אתה שולט על הכל. אתה רע שאוהב אנשים רעים אתה בכלל לא מקשיב או נענה לתפילות של אנשים שאתה סתם בא לך לשים עליהם איקס ולמרר להם את החיים בצורה קשה.

אני כאובה ממך מאוכזבת מאוד! וכבר לא מאמינה בך שתתן לי לראות את האור ובסך הכל להתפרנס כמו בן אדם לחבוק בן זוג וילדים משלי.אתה נותן לי מכאובים חדשים כל פעם מחדש… זה באמת עושה לך טוב אה… הלוואי ויכולתי להסתכל עליך ולומר לך את כל אשר אני חשה.

אני מסתפקת בלכתוב לך…הרי אתה יודע הכל נכון? אה.. ושכחתי תודה רבה לך שאתה מעציב את אמא שלי שהיא חשה ביסורי.

ביי אבא יקר ואכזר שלי.תמשיך להכות בי להכאיב לי ולגרום לי לדכאון כמו שאתה אוהב…

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *