תעזור לי תרכח את ליבו ותחזיר אותנו ביחד

אני עוברת תקופה קשה שמכבידה עליי ומכניסה אותי לדיכאון אני לא יכולה לחיות ולנשום בלי בעלי אני צריכה אותו אני מרגישה שאני נרקבת מבפנים בלעדין..

אנא אלייך תעזור לי תרכח את ליבו ותחזיר אותנו ביחד אני מתחננת אלוהים תעזור לי כי כל כך קשה לי להתמודד עם זה אני מרגישה שהלב שלי נקרע מגעגועים אליו וקשה לי לנשום.. אני מרגישה שרק עם הוא יהיה איתי אני יוכל לחיות בשקט וברוגע אני צריכה אותו בחיים שלי ..

הוא כל העולם שלי תקריב בינינו אלוהים אל תיתן לזה להיגמר .. תשלח לנו אהבה מלמעלה ..

תן לנו את הנס הזה אתה שיש לך כוח אבא שבשמיים תיתן לנו להיות ביחד בשלום אהבה ואחווה ..

אל תפקיד בינינו אני לא רוצה שום אדם אחר בחיי .. אני רוצה רק אותו אני אוהבת אותו כל כך אלוהים .. בבקשה עזור לי אל תיתן שזה יקרה.. אני עשיתי הרבה טעויות ואני מאוד מתחרטת על מה שעשיתי אבל אל תעניש אותי על זה זה היה מטיפשות ולא מרוע אני לא פגעתי בו בכוונה .. תרכח את ליבו שיסלח לי ויאהב אותי שוב כמו פעם .. אלוהים תעשה את הנס הזה אני תמיד מאמינה בך..

אלוהים אל תשאיר אותי בלעדיו .. אלוהים אני אוהבת אותך מאוד ויודעת שאתה לא מאכזב אותי .. אני רוצה רק אותו בחיי תעזור לנו תציל אותנו מהצרות ותקריב בינינו כמו שהיינו פעם .

אני נודרת נדר שוב ושוב תחזיר אותנו ביחד ואני יהיה אדם הרבה יותר טוב ואני יגרום לזה שהוא יהיה אדם טוב ונשמור כמה שאנחנו יכולים על מצוות .. אלוהים כרגע אני מאוד זקוקה לך תשלח לנו נס. תודה אלוהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *