תפילה ברכה וקלות בלהביא ילדים לעולם

הודייה על מה שיש לי ובקשה למה שיהיה… מודה על כל מה שיש לי. על כל הידע האינטואיציות והשלמות הנפשית והפיזית שאני חווה כרגע.שימשיכו כך מעתה. ועד עולם. ברכה בפתיחת קליניקה של מתן יעוץ והדרכה לאנשים על בריאות ואורח חיים בריא. לעמוד בקלות בכל האתגרים שכרוכים בכך. זוגיות מאושרת ושלמה לי ולאלכס.

הכלה הדדית העצמה הדדית ופירגון.מציאת הדרך לאינטימיות מתפתחת מספקת מפרה ואמיתית. לילדי לעודד בריאות ושלמות נפשית ופיזית רוגע ושלווה .זוגיות טובה מפרה הדדית מהנה ומאושרת התנהלות כלכלית נבונה. אושר וכייף והשלמה עם העבודה והקריירה.

ברכה וקלות בלהביא ילדים לעולם מתן כבוד והערכה הורית לי ולאלכס. למאיה בריאות ושלמות נפשית ופיזית. זוגיות טובה מפרה ןמעצימה עם הראל או כל בן זוג שתבחר. שתמצא עבודה מספקת ומפרנסת ברכה בלהביא ילדים לעולם מתן כבוד והערכה הורית לי ולאלכס סבלנות והערכה לתהליך שאני עוברת מתוך התעניינות חברית,

ולא מתוך חרדה.התפתחות של מערכת עחסים מכילה ואוהבת פיזית ורגשית. שתצליח לקבל תובנות ושתצליח לתקשר איתי במגע ובאהבה למיטב הצלחה בלימודים.הגשמה של הרצון להיות ווטרינרית.איזון בין לימודים לפעילויות נוספות. רוגע נפשי,בריאות נפשית ופיזית. זוגיות מבורכת ומעצימה. מתן כבוד הורי לי ולאלכס. סבלנות והכלה שלה אלי ולתהליך שאני עוברת. התפתחות של מערכת יחסים מכילה ואוהבת פיזית ורגשית תודה תודה תודה .

פיוט אדון הסליחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *