תפנימו זה העולם האמיתי

גם בגן העדן יש נחשים 🙂 מצפון – קול שאומר לך לא לעשות משהו אחרי שכבר עשית אותו ש-ו-ם—-ד-ב-ר אינו דורש תיקון כמו הרגליהם של אחרים הידיד האמיתי היחיד שאפשר להשיג בכסף הוא… כלב בני אדם לועגים לדברים שאינם מבינים כישלון הוא רק הזדמנות להתחיל מחדש בדרך נבונה יותר אאבבבבלל >>

אם אתה עושה טעויות, לפחות תעשה טעויות חדשות ‎‏ ‎‏ ‎‏ ‎‏(חח :]] ) גם אם אתה על המסלול הנכון, אתה תידרס אם סתם תשב שם הבדידות היא מקום נעים לבקר בו, אבל מקום רע לגור בו. מכשולים הם הדברים המפחידים האלה שאתם רואים בשעה שאתם מסירים את העיניים מהמטרה שלכם בסופו של דבר , עדיפה אמת מכוערת מאשר שקר יפה.

רק מתוך הסתכלות על הצפרדע.. אי אפשר לדעת כמה רחוק היא תקפוץ :׀ # החיים אינם נמדדים לפי כמות הנשימות שנשמת, אלא לפי כמות הרגעים בהם עצרת את נשימתך # בדרכך למעלה, זכור את אלה שהיו איתך למטה, כי בדרכך למטה תצטרך אותם שוב ## כשאתה מנסה ליצור רושם, זה בדיוק הרושם שאתה יוצר ## אויי כמה שהמשפט הזה נכוןן :׀ אם כל העולם אומר את אותה שטות, זו עדין שטות.!!!!! אל לנו לפחד מהמוות כי כשאנחנו נמצאים המוות איננו, וכשהמוות נמצא אנחנו איננו. כשאתה צועק שומעים אותך, כשאתה מדבר גם מקשיבים לך. אפילו אם אתה יודע אלף דברים, אל תתבייש לשאול את זה שיודע דבר אחד אנשים ישכחו מה אמרת, אנשים ישכחו מה עשית, אך אנשים לעולם לא ישכחו כיצד גרמת להם להרגיש…

[אל תשכחו את זזזזהה ! ] # האור בקשצה המנהרה .. .יכול להיות גם הרכבת שעומדת לדרוס אותך # בשביל לזכות בלוטו… צריך למלא כרטיס קודם בשביל להגשים צריך לחלום. # טעות לעולם חוזרת, אבל כשהמחק נגמר לפני העיפרון – סימן שהגזמת # :]] כולם שומעים את מה שאתה אומר. חברים מקשיבים למה שאתה אומר. חברים טובים מקשיבים למה שאתה לא אומר. אתה יכול לשכוח את אלו שצחקת איתם, אבל לא תוכל לשכוח את אלו שבכית איתם. # כולם מתים בסוף.

אבל לא כולם זוכים לחיות .. # ההצלחה מביאה מספר ידידים והמון אויבים לא כובד המסע מכריע אותנו, אלא איך שאנו נושאים אותו ### האדם אוהב את עצמו לא בגלל מה שהוא, אלא בגלל מה שאחרים חושבים שהוא ### אנחנו מקבלים מהחיים חזרה רק מה שאנחנו משקיעים בהם האדם נוטה למשוך אליו את מה שהוא מפחד ממנו # לכל אדם יש את הכוח לסבול את ייסורי חברו # רק מעטים חוצים את הנהר לגדה השניה.. הרוב מתרוצצים הלוך וחזור לאורך הגדה האחת..

הסיבה שיש כל כך מעט נשים פוליטיקאיות היא, שזו טרחה גדולה מדי למרוח כל בוקר מייק-אפ על שני פרצופים.. אם הספינה של חייך טרם הגיעה אליך לחוף, שחה אליה… ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא, שלגאונות יש גבולות.. 3> כעסתי מאוד, כי לא היו לי נעליים. ואז פגשתי מישהו שלא היו לו רגליים, וכעסי שכח.. :][: טלוווש :][:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *